Budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe – Tecnos

 

Tecnos® jest krakowskim deweloperem posiadającym ponad 21-letnie doświadczenie w budowie osiedli oraz sprzedaży nowych mieszkań. Od rozpoczęcia działalności sukcesywnie powiększa swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką firmy są zrealizowane i oddane do użytku nowe osiedla w Krakowie, a potwierdzeniem prężnego i dynamicznego rozwoju – liczne nagrody oraz wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu).

 

Z nami ziści się Twoje marzenie

Inwestycje mieszkaniowe Tecnos są realizowane z pełnym zabezpieczeniem środków finansowych na ich realizacje. Dzięki temu nawet w czasach kryzysu gospodarczego nasi Klienci mają gwarancję, że ich mieszkania zostaną wybudowane i przekazane zgodnie z terminem. Poszczególne etapy budowy mieszkań począwszy od zakupu działki, poprzez przygotowanie projektu, po uzyskanie wszelkich pozwoleń, realizujemy z własnych środków, co jest dla Państwa najlepszą gwarancją wykonania inwestycji.

 

Doświadczenie – Jakość – Technologia

Funkcjonalna przestrzeń i wygoda mieszkań jest kluczowym elementem uwzględnianym podczas tworzenia projektu. Wszystkie nasze inwestycje mieszkaniowe i przemysłowe powstają w oparciu o zastosowanie nowoczesnych technologii wykorzystywanych do budowy biurowców i mieszkań. Mieszkania i lokale są zaprojektowane i zrealizowane w optymalny sposób – widne kuchnie, słoneczne balkony lub tarasy, przestronne i ustawne pokoje oraz szereg innych rozwiązań konstrukcyjnych. Nasi Klienci mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z wykończeniem i aranżacją wnętrz.

 

Wspaniałe miejsca

W trakcie wybierania lokalizacji naszych inwestycji mieszkaniowych kierujemy się przede wszystkim atrakcyjnością okolicy oraz dobrze rozbudowaną infrastrukturą i doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Pod uwagę bierzemy również dostępność terenów zielonych oraz wszelkich udogodnień pozwalających na korzystanie z miejskich atrakcji.

 

U nas najtaniej

Ceny nowych mieszkań w naszych inwestycjach są szacowane realnie. Już po zakupie działki, stworzeniu projektów oraz dokładnych kalkulacjach precyzyjnie określamy wartość każdego metra kwadratowego mieszkań. Ustaliliśmy bardzo korzystny system dokonywania spłat. Klienci Tecnos wpłacają raty dopiero po zakończeniu kolejnych etapów robót budowlanych i wykończeniowych.

 

Referencje

Firma budowlana Tecnos zajmuje się wykonawstwem robót ogólnobudowlanych. Naszą specjalnością jest:

  • budowa mieszkań oraz domów
  • budowa osiedli
  • budowa obiektów przemysłowych
  • kompleksowe roboty wykończeniowe
  • roboty ziemne

Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi budowa nowoczesnych osiedli przebiega sprawnie i bez komplikacji. Posiadają oni niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia upoważniające ich do wykonywania wszystkich robót budowlanych. Atutem naszej firmy jest również nowoczesny park maszynowy. Dysponujemy własnymi dźwigami, kompletami deskowań oraz szalunkami, dzięki którym budowa biurowców i mieszkań, nowych osiedli oraz obiektów przemysłowych ukończona jest zawsze w wyznaczonym terminie.

Firma Tecnos zajmuje się również wynajmem żurawi szybkiego montażu PEINER, o niskim poborze mocy.

Od wielu lat współpracujemy z tymi samymi producentami oraz hurtowniami. Dzięki obopólnemu zaufaniu i korzystnym warunkom handlowym, budowa każdego domu przebiega zgodnie z planem i bez problemów z zaopatrzeniem.

 

 

Zrealizowane inwestycje

Biuro sprzedaży
Kraków - Ul. Fiołkowa 12/30
tel. 12 44 64 222
  509 603 099
Finansowanie
- Kalkulator MDM
- Kredyty hipoteczne (24 banki)

Doradce finansowy:
Karolina Słuszniak
tel. 516 147 711
mail: finanse@tecnos.pl
Promocje

Dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania od dewelopera Tecnos przygotowaliśmy atrakcyjne promocje.

„Pakiet na start” to karty rabatowe upoważniające do zakupów w sieciach handlowych naszych Partnerów. Dzięki tym kuponom, nasi Klienci mogą kupić materiały wykończeniowe, meble oraz sprzęt AGD i RTV w atrakcyjnych cenach.

Wszystkie mieszkania w inwestycji Krakowskie Przedmieście są objęte programem Mieszkania MDM. Szczegóły i&zasady programu znajdują się poniżej.

 

- Mieszkania w MDM

Firma Remontowo Budowlana

Adam Motłoch Sp. z o.o.

 

31-457 Kraków,
ul. Fiołkowa 12/30

NIP: 945-20-08-080

Właścicielem marki TECNOS® jest:

GRUPA BUDOWLANA
ADAM MOTŁOCH

Firma Remontowo Budowlana
Adam Motłoch

 
31-831 Kraków
ul. Fatimska 16/4
NIP: 678-010-16-35

Jesteśmy na Google+
Google+