Sprzedaż mieszkań od dewelopera

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie osiedli w Krakowie oraz sprzedaży mieszkań. Lokale przez nas oferowane są niezwykle funkcjonalne. Spełniają również kryteria programu Mieszkanie dla Młodych.

Jako doświadczony deweloper wiemy, w jaki sposób sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Podczas wybierania lokalizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych szczególną uwagę zwracamy na obecność terenów zielonych, przyjazną okolicę, atrakcyjną aranżację przestrzeni i infrastrukturę oraz łatwy dostęp do sieci komunikacji miejskiej.

Ceny mieszkań na wybudowanych przez nas nowoczesnych osiedlach szacowane są realnie. Dzięki temu, Klienci znają koszt metra kwadratowego już po zakupie działki i stworzeniu projektu. Ponadto Klienci Tecnos wpłacają poszczególne raty dopiero w momencie zakończenia kolejnych etapów prac budowlanych i wykończeniowych.

 

Biuro sprzedaży
Kraków - Ul. Fiołkowa 12/30
tel. 12 44 64 222
  509 603 099
Finansowanie
- Kalkulator MDM
- Kredyty hipoteczne (24 banki)

Doradce finansowy:
Karolina Słuszniak
tel. 516 147 711
mail: finanse@tecnos.pl
Promocje

Dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania od dewelopera Tecnos przygotowaliśmy atrakcyjne promocje.

„Pakiet na start” to karty rabatowe upoważniające do zakupów w sieciach handlowych naszych Partnerów. Dzięki tym kuponom, nasi Klienci mogą kupić materiały wykończeniowe, meble oraz sprzęt AGD i RTV w atrakcyjnych cenach.

Wszystkie mieszkania w inwestycji Krakowskie Przedmieście są objęte programem Mieszkania MDM. Szczegóły i&zasady programu znajdują się poniżej.

 

- Mieszkania w MDM

Firma Remontowo Budowlana

Adam Motłoch Sp. z o.o.

 

31-457 Kraków,
ul. Fiołkowa 12/30

NIP: 945-20-08-080

Właścicielem marki TECNOS® jest:

GRUPA BUDOWLANA
ADAM MOTŁOCH

Firma Remontowo Budowlana
Adam Motłoch

 
31-831 Kraków
ul. Fatimska 16/4
NIP: 678-010-16-35

Jesteśmy na Google+
Google+